opicka

Kroužky

zebra

V novém školním roce 2022/2023 MC Kulíšek otevírá celou řadu kroužků a programů pro malé i velké.

Jak postupovat, pokud chcete navštěvovat některých z našich kroužků?

  1. stačí vybrat typ kroužku, vyzvednout v MC Kulíšek přihlášku a posléze spolu s vyplněnou přihláškou zaplatit hotově poplatek za pololetí a Vaše dítě může začít. :-)
  2. zařazení jednotlivých kroužků, jejich termíny a podrobné informace naleznete v Rozvrhu týdne

DŮLEŽITÉ - v současné době nemá Kulíšek placeného zaměstnance, který by měl pevnou pracovní dobu, proto, chcete-li něco řešit, je lepší předem zavolat - 608 96 19 19 děkuji za pochopení.

Přihláška ke stažení

ANGLIČTINA PRO DĚTI

Angličtina pro děti od 6 let metodou montessori.

ANGLIČTINA PRO RODIČE A DĚTI

Kurz je určen pro děti od 6 let a jejich rodiče, kteří se chtějí učit anglicky společně. Cena je za tým= rodič + dítě ´1500,-

 

ATLETIKA PRO DĚTI OD 5 DO 10 LET

Hravé cvičení pro děti od 5 do 10 let. Spousta zábavy, pohybu a základy atletiky.

ATLETIKA PRO MENŠÍ DĚTI

Zábavnou formou si zacvičíte, naučitě základy atletiky i jiných sportů, ale hlavně si protáhnete tělo spolu s Aničkou a Izou. 

ATLETIKA PRO STARŠÍ DĚTI OD 10 LET

Zábavnou formou si zacvičíte, naučitě základy atletiky i jiných sportů, ale hlavně si protáhnete tělo spolu s Aničkou a Izou. 

CVIČENÍ PRO DĚTI OD 18 MĚSÍCŮ

Společné cvičení maminek a dětí, kdy si spolu s Aničkou i Kájou zacvičíme, zazpíváme a užijeme spostu pohybu a zábavy

CVIČENÍ PRO MIMINKA A MAMINKY

Hravé a veselé cvičení miminek od 3 měsíců s Aničkou a Lili v Kulíšku 

CVIČENÍ PRO MIMINKA A MAMINKY

Hravé a veselé cvičení miminek od 3 měsíců s Aničkou a Lili v Kulíšku 

DESKOVÉ HRY

Kroužek deskové hry je určen dětem od 7 let - od 15 do 17 hodin si můžete přijít zahrát různé hry od Člověče nezlob se po Halmu či Osadníky. 

HLÍDÁČEK

Cvičení, pívání s hudebními nástroji, výtvarné činnosti, zábava v herničce, venkovní aktivity, didaktické hry i angličtina - to vás čeká každé podněli od 7:30 do 12:30 - maximálně 10 dětí 

JÓGA A PILATES S IVONOU

Posílení a protažení celého těla, harmonizace orgánů, meditace s profesionální lektorkou. Ivona má nejen 17 let praxe, ale vyjímečný a citlivý přístup.

ŠIKOVNÉ RUČIČKY

Kroužek pro všechny šikovné děti, které rády tvoří - čeká vás výroba šparků, dekoračních předmětů i praktických dárků - pro děti od 6 let

TANEČKY

Tanečky pro holčičky, které si chtějí vyzkoušet různé sestavičky na dětské písničky i populární hiti. S Míšou a Zuzkou se roztančíte a v závěru pololetí si užijete taneční párty. 

VOLNÁ HERNA

Hernička je vybavena mnoha hracími i vzdělávacími prvky a ráda přivítá všechy hravé děti. Je možné ji využívat každé dopoledna od pondělí do čtvrtka od 9:30 do 12:00 hod. Poplatek je 30,- za dítě. K dispozici je i kuchyňka, kde je možné za 10,- si uvařit čaj nebo kávu. Přijít můžete bez ohlášení se dopředu (kromě  cvičení FIT MAMI, kde se platí za kurz cvičení a je lepší předem zavolat)

Odpoledne je hernička většinou volná, ale je lepší předem zavolat - odpoledne je pak přístupná od 14:00 do 16:30. a platí stejná pravidla.

ZPÍVÁNÍ S KATKOU

Zpívání s Katkou Ševidovou, kde se naučíte základy hudební nauky, správně dýchat a zpívat a samozřejmě si společně vše užijete. Čeká vás i veřejné vystoupení nejen pro rodiče.

< < < Červen > > >

PoÚtStČtSoNe

< < < 2023 > > >

krokodyl

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁS SPONZORUJÍ A PODPORUJÍ! :-)

Naši sponzoři

Loutkový soubor město Bystřice Posázaví Benešovský deník Jiskra Benešov